GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Terrin 1136133
nr 113 6133
Terrin
+gallerskål (skador) 1800-tal
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 januari 2002
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr